Підводний гідравлічний інструмент

Гідродинамічний інструмент - це потужне, надійне, економічне і компактне устаткування, незамінне при проведенні аварійно-рятувальних, ремонтно-відновних, будівельних гідротехнічних робіт під водою. Застосовуючи ручні гідравлічні динамічні інструменти, можна досягти значної продуктивності підводних робіт при їх невисокій собівартості.

Наші партнери
Підводний гідравлічний інструмент і гідравлічні насосні станції представлені продукцією відомих фірм STANLEY (США), HYDRA - TECH (США), PortaCo (США) і HYCON (Данія).

Принцип дії

Принцип дії гідравлічного інструменту заснований на використанні енергії потоку робочої рідини, що знаходиться під надмірним тиском. В якості робочої рідини застосовують спеціальну гідравлічну олію, що нагнітається в інструмент насосною станцією (гідрокомпресором) по гнучкому шлангу.

Застосування

Гідравлічний інструмент може застосовуватися на багатьох етапах як підводного, так і надводного будівництва при монтажі і демонтажі підводних конструкцій. Наприклад, при бурінні отворів для закладення анкерних штифтів або для закладки вибухівки, при обробленні металевих, дерев'яних і бетонних конструкцій, а також при дорожно-ремонтных роботах.

Асортимент

Асортимент гідродинамічного інструменту, призначеного для робіт під водою, досить широкий: різальний інструмент (дискові і ланцюгові пили, шліфувальні машини), дрилі і перфоратори, відбійні молотки, гайковерты, погружные помпи (водовідливні і шламові).

Переваги

На відміну від пневматичного інструменту, що раніше використався, гідравлічний інструмент має ряд істотних переваг:
• велика потужність при малих габаритах,
• простота експлуатації і обслуговування
• відсутність повітряних пухирів, що заважають роботі оператора,
• надійна робота при низькій температурі,
• мала шумність,
• швидкість розгортання і мобільність,
• можливість використати підводний інструмент для виконання робіт на поверхні.

Досвідченим шляхом встановлено, що, завдяки високому ККД (70-85%), гідродинамічні інструменти споживають при роботі у декілька разів менше енергії, ніж пневмоинструменты з порівнянною енергією удару і моментом, що крутить.

Безпека

Гідродинамічний інструмент пожаро- і електробезпечний. При роботі з ним виключено випадкове займання. Робоча гідравлічна рідина, що є діелектриком, не накопичує статичної електрики. В якості робочої рідини при роботах під водою застосовують гідравлічні олії на основі вуглеводнів (нафти), біорозкладані негорючі рідини на основі рослинної олії, а також водно-гліколеві суміші.

Гідравлічна рідина

Основні вимоги до робочих рідин, що пред'являються провідними виробниками гідравлічного інструменту : кінематична в'язкість при 40°С - в межах 27-46 мм2/з, температура застигання - не вище - 23°С, температура спалаху - не нижче 170°С. Цим вимогам, зокрема, задовольняють марки гідравлічних олій "Shell Tellus T32", "Shell Tellus T46", "EnviroLogic 132" і ін.

Гідравлічні шланги і інструменти забезпечені нормально закритими швидкорознімними з'єднаннями, які практично виключають витік робочої рідини під час заміни інструментів або при випадковому від'єднанні шлангів при роботі під водою.

Система "гідрокомпресор-шланги-інструмент" є замкнутим контуром, заповненим робочою рідиною і нечутливим до забруднення, підвищеної вологості, критичних температур. Завдяки цьому підводний гідродинамічний інструмент безвідмовно служить дуже довго і не вимагає складного технічного обслуговування. Після робіт в морській воді досить промити інструмент струменем прісної води, протерти досуха і обробити рідиною, що витісняє воду (наприклад WD40), потім змастити гідравлічною олією.

Відмінності від інструменту наземного використання

Підводний гідродинамічний інструмент має ряд відмінностей від інструменту для наземного використання. Застосовуються корозії, що не піддаються, матеріали, встановлюються додаткові ущільнення і сальники. Форма і положення руків'я, пускових механізмів, що управляють, проектується так, щоб водолаз в спорядженні і робочих рукавицях міг легко і безпечно працювати під водою в обмежених умовах і при обмеженій видимості. Відмінність підводного інструменту від наземного полягає також у відсутності необхідності подання стислого повітря або води для охолодження інструменту. Подання води під тиском рекомендоване лише в окремих випадках (алмазні ланцюгові пили, алмазна бура і перфоратори) з метою видалення з робочої зони абразивної крихти, уламків породи і уникнення, таким чином, заклинювання і поломки дорогих ланцюгів і бурів.

Універсальність

Усі інструменти призначені для виконання декількох операцій. Така універсальність досягається за рахунок можливості зміни насадок. Так, наприклад, для ударних гайковертов існує цілий ряд насадок для гайок різних розмірів.
Фірмою пропонується широкий вибір різних приналежностей до інструменту для виконання практично усього спектру підводних робіт. Так само пропонується постачання комплектів ЗИП для обслуговування гідравлічного інструменту, здійснюється кваліфіковане технічне обслуговування і ремонт.
Інструмент поставляється разом з інструкцією з експлуатації російською мовою і схемою підключення.
st

Дочірні категорії

Captcha
  Пошта не відправлена.   Ваш Email був відправлений.