Sea Qvest Pro QD

Еволюція жилетів-компенсаторів фірми SeaQuest знайшла своє відображення в жилеті PRO QD. Зовнішня камера жилета виготовлена із стійкої до зносу тканини Armorshield Condura, що має високу міцність і цветостойкость. Система ременів з товстими накладками з м'якого вспіненного матеріалу і зручними пряжками, що обертаються. Анатомічні плечові ремені зі збільшеними D - кільцями, що забезпечують легке регулювання натягнення ременя навіть в товстих рукавичках. Анатомічна спинка забезпечує винятковий комфорт навіть у разі використання важких сталевих балонів. Регульований нагрудний ремінь з розташованою справа еластичною вставкою що надає додатковий комфорт. Регульований по довжині поясний ремінь Multiset компенсує обтиск гідрокостюма зі збільшенням глибини. Запатентована тривимірна бічна кишеня, що забезпечує максимальне наповнення камери жилета навіть при розміщенні в нім великих предметів. Має верхній правий стравлюючи-запобіжний клапан на плечовому ремені, додатковий правий задній стравлюючий запобіжний клапан. Інфлятор Powerline забезпечує високу швидкість наповнення жилета повітрям. Включає вбудований підбурюючий запобіжний клапан для швидкого підбурювання і усунення надмірного тиску повітря.
Жилет обладнаний шістьма D - кільцями з нержавіючої сталі для кріплення додаткових аксесуарів. Жилет має вантажну систему, що дозволяє повністю відмовитися від використання вантажного пояса. Дві задні кишені, розташовані на спині, вміщують в цілому до чотирьох кілограмів вантажів, що не скидаються, і забезпечують оптимальну рівновагу, особливо при використанні алюмінієвих балонів.
Вантажні що швидко скидаються кишені Sure - Lock™ вміщують, залежно від розміру жилета, в цілому від 9 кг до 14.5 кг вантажів і забезпечені системою фіксації, що дозволяє швидко і легко позбавитися від вантажів у разі аварійної ситуації.
Для кріплення легко-дихального апарату АВМ-12К до жилетів PRO і PRO QD застосовується спеціальна вставка, що поставляється окремо. У комплект входять: вставка, додаткові ремені кріплення балонів апарату і шпильки кріплення вставки до спинки жилета.

sea qd