Бенд маски КМВ-18/28

Бенд-маски є вдалим компромісом між традиційними водолазними шоломами і повнолицьовими масками. Маючи практично усі достоїнства водолазних шоломів, вони легші і істотно дешевші за останніх.

Завдяки вдалому поєднанню параметрів "вартість / ефективність", бенд-маски здобули заслужену популярність у професійних водолазів у всьому світі. За винятком шолома, усі інші деталі бенд-масок практично такі ж, як у шоломів серії SuperLite - 17/27, що полегшує обслуговування маски.

Фартух маски виготовлений з неопрену, що має покриття зі зносостійкої тканини, і повністю закриває голову і шию водолаза. Кріплення маски до шолома забезпечується міцними гумовими ременями. Фартух маски одягається поверх гідрокомбінезона і притискається ременями підвісної системи або заправляється під шийний обтюратор гідрокомбінезона. У масці передбачена можливість установки телефоно - мікрофонної гарнітури, що аналогічної, що встановлюється в шоломах SuperLite, - 17/27. Для кращого захисту голови водолаза передбачена можливість одягання захисного стеклопластикового шолома (каски).
Модель КМВ-18 є базовим варіантом, а КМВ-28 її сучаснішою модифікацією. Головною відмінністю масок є матеріал, з якого виготовлений каркас (рама) маски. У моделі КМВ-18 він виготовлений із склопластика і має жовтий колір, у моделі КМВ-28 каркас виконаний з легені і міцного пластика ксеной чорного кольору. Окрім високої міцності ксеной має відмінну хімічну стійкість і електроізоляцію. Крім того, у моделі КМВ-28 корпус клапана видиху складає єдине ціле з каркасом маски, ілюмінатор КМВ-28 має трохи інші розміри, чим КМВ-18А/В. Блок вентилів в конфігурації "А" має підключення шланга основного і резервного подання внизу спереду водолаза, в конфігурації "В" над плечем водолаза.
Бенд-маски можуть також використовуватися для глибоководних занурень із застосуванням геліокисневих дихальних газових сумішей.

 
kmb18-28