Утеплювачі Whites

Кліматичні умови країни дозволили створити компанії WHITES власну концепцію засобів теплозахисту водолазів для занурень в холодній воді. Як базовий шар теплозахисту використовується утеплювач, що складається з напівкомбінезона і кофти з матеріалу флис. Головне завдання базового шару - відведення вологи від тіла водолаза. Флис, використовуваний для утеплювача, має антибактеріальне просочення. Як основний шар теплозахисту використовується комбінезон з матеріалу полартек. Цей шар, так само як і базовий, відводить вологу, але основне його призначення - зігрівати водолаза.

Комбінезон продубльований із зовнішнього боку тканиною TESLON, яка працює, як мембрана, пропускаючи вологу тільки з одного боку. У місцях, найбільш схильних до розтягування (коліна, лікті, поперек), комбінезон має еластичні вставки з 1 мм стрейч неопрену, покритого з двох сторін еластичною тканиною лайкра. Комбінезон має рукави, що пристібаються за допомогою застібки-блискавки.

Багато водолазів люблять використати водолазні утеплювачі, знаходячись на поверхні. Для цих випадків в теплозахисний комплект входить куртка з матеріалу полартек. Куртка має дві нагрудні кишені, дві бічні кишені і капюшон. Із зовнішнього боку куртка має покриття з мембранної водонепроникної тканини TESLON. У куртки так само як у комбінезона, рукави пристібаються за допомогою застібки-блискавки. Куртку можна використати в якості жилета для додаткової чумарки поверх комбінезона - утеплювача при тривалих зануреннях у холодну воду.

whites_1

whites_2

whites_3