З Новим Роком та Різдвом Христовим

Дорогі друзі!

Вітаємо Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий 2022 рік стане для Вас успішнішим та багатим на хороші події і знайомства, бажання і можливості, повсюди Вас супроводжує удача, успіх і везіння.

Нехай в душі буде більше добра! Здоров’я, любові, взаєморозуміння, радості, достатку, подорожей і хороших подій.

Бажаємо, щоб у Новому році був мир, хай мрії збуваються, на дитячих обличчях сяють посмішки, очі світяться щастям!

Нехай 2022-й дарує тільки найкраще!

 

З повагою, колектив
"Тетіс-Дихальні системи"

 

Щиро й сердечно вітаємо із Днем захисника України – святом, що увібрало в себе багаті і славні козацькі традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі впродовж всієї багатовікової української історії.

В це світле свято бажаємо родинного щастя, сімейного затишку, козацького здоров’я, невичерпної енергії і миру!

11-12 квітня 2019 року в Черкаському інституті пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України проходила Х Міжнародна науково-практична конференція "Теорія і практика гасіння пожеж та ліквідації надзвичайних ситуацій".

У конференції взяли участь 320 учасників, з них 30 докторів наук та 145 кандидатів наук з України, Литви, Азербайджану, Македонії, Німеччини, Болгарії, Сербії, Грузії, Угорщини, представникиіз ГУ ДСНС України у Київській області та У ДСНС України у Черкаській та Кіровоградській областях.

Представник ТОВ "Тетіс – Дихальні системи" Дядик Юрій Іванович розповів про переваги та особливості практичного застосування професійних тепловізорів для пожежних FLIR К2. Учасники конференції мали змогу побачити в роботі тепловізори FLIR К2: самостійно відшукали умовно-потерпілих у димокамері та переконалися у доцільності його застосування.

Ми впевнені, що сучасні прилади будуть плідно використовуватися при подоланні наслідків небезпечних подій, для порятунку людей.

конференція 1

конференція 2

конференція 3

конференція 4

конференція 5

НОВИЙ ліхтар L-30 включає в себе подвійну систему освітлення: основний потужний промінь дальнього світла та додатковий розсіяний, який дає можливість контролювати ближню зону під час руху. Ліхтар також має два червоних світлодіодних маяки, це робить його найбезпечнішим ліхтарем для шоломів на ринку.

Ліхтар ADALIT L30 це найдосконаліший ліхтар який розроблено спеціально для пожежних, його оснащено вбудованим адаптером, що оптимізує бічне встановлення на шолом. Він включає в себе революційну систему ступеневого освітлення, яка освітлює шлях під час ходьби, та в поєднанні з інноваційною оптикою Power LedEngine Optic створює потужне джерело освітлення потужністю 350 люмен.

Щоб гарантувати максимальний час автономної роботи під час пожеж у лісах або під час тривалих рятувальних робіт, час роботи ліхтаря може бути збільшено з 3 годин до 12 без шкоди для оптимальної видимості та безпеки пожежного. Корпус ліхтаря виготовлений з термопластичної смоли, що забезпечує стійкість до сильних ударів, впливу екстремальних температур та корозійних речовин. Ліхтар витримує найекстремальніші робочі середовища та умови.

Для підвищення видимості, відстеження та безпеки ліхтар має два червоних світлодіодних маяки, які чітко вказують місце знаходження пожежного в густому диму чи запиленому середовищі. Ергономічний компактний ліхтар ADALIT L-30, вага якого становить всього 165 грам, зі ступенем захисту IP68, робить його незамінним інструментом для рятувальників та пожежних. Ліхтар є сумісним з найбільш поширеними на ринку касками пожежних. Він також може заряджатися за допомогою вже існуючих зарядних пристроїв для ADALIT L-10. Ліхтар є сертифікованим відповідно до ATEX і IECEx для Газової Зони 0 і Пилової Зони 20 та відповідає найвищим міжнародним стандартам безпеки.

Уперше в Україні ми пропонуємо купити вибухозахищені світлодіодні акумуляторні ліхтарі ADALIT.

Ліхтарі ADALIT оснащені унікальною оптичною системою з двома над яскравими світлодіодами, і літій-іонним акумулятором останнього покоління.

Ліхтар ADALIT призначений для групового і індивідуального автономного освітлення при проведенні аварійно-ремонтних і аварійно-рятувальних робіт у вибухонебезпечних або пожежонебезпечних зонах.

Ліхтар ADALIT так само призначений, як додаткове джерело світла для використання під землею, у тому числі при проведенні робіт рятувальників.

Ліхтарі ADALIT оснащені універсальними кріпленнями: кронштейнами, магнітами, іншими пристосуваннями, які дають можливість розмістити освітлювальний прилад на будь-якій зручній поверхні.

Час включення ліхтаря ADALIT і переходу в робочий режим складає менше 1 секунди, а спектр випромінювання світлодіодів характеризується відсутністю ультрафіолетової і інфрачервоної складової.

Компанія "Тетіс-Дихальні системи" - офіційний представник ADARO (Іспанія) готова надати ліхтарі ADALIT для дослідної експлуатації в Україні.

Головна мета ADARO:

- Цінності молодої компанії з більш ніж 100-річним досвідом.

- Інновації і розвиток упродовж більше століття.

- Найвищі стандарти якості.

- Сучасні технології на допомогу пожежним і рятувальникам.

- Відповідність вимогам ATEX.

- Сертифікати ATEX GAS ZONE 0, 1, 2 // ATEX DUST ZONE 20, 21, 22.

 

ЛІХТАРІ
ПОЖЕЖНИКА

Дивитись ВІДЕО

ЛІХТАРІ
ДЛЯ ПОЛІЦІЇ

Дивитись ВІДЕО

ЛІХТАРІ
ПРОМИСЛОВІ

Дивитись ВІДЕО