Компанія "Тетіс-Дихальні системи" - офіційний представник ADARO (Іспанія) готова надати ліхтарі ADALIT для дослідної експлуатації в Україні.

ПРОТИПОЖЕЖНЕ СПОРЯДЖЕННЯ І УСТАТКУВАННЯ - цей розділ присвячений спеціальним засобам, які використовують пожежники в процесі гасіння вогню. 

Оскільки робота з вогнем дуже небезпечна, необхідно використати професійне пожежне спорядження. Іноді при пожежі діяти треба вмить, тому обов'язковими вимогами до пожежного спорядження є легкість і зручність у використанні.

Ми забезпечуємо Вас високоякісною продукцією з сфери пожежогасіння, проконсультуємо за правилами її використання і зберігання. Наш широкий спектр продукції і послуг, дозволяє оптимально задовольнити клієнта і знайти до кожного індивідуальний підхід. Наш технічний персонал постійно оновлює свої навички по підвищенню кваліфікації.

Пожежна безпека - запорука Вашого спокою, захист майна від пожеж, а також гарантія безпеки.

ПРОФЕСІЙНЕ ВОДОЛАЗНЕ СПОРЯДЖЕННЯ І УСТАТКУВАННЯ. ТОВ "Тетіс-Дихальні системи" більше 10 років поставляє на ринок України водолазне устаткування і спорядження виробництва світових брендів.

Водолазне спорядження повинне забезпечувати під водою:

  • нормальне дихання
  • ізоляцію і тепловий захист від дії холодної води
  • достатню рухливість
  • стійке положення
  • регулювання плавучості водолаза
  • безпека при зануренні, виходу на поверхню і в процесі роботи
  • надійний зв'язок з поверхнею.

Основний підхід до вибору водолазного спорядження - надійність і безпека.

Наша компанія пропонує: професійне водолазне спорядження і устаткування необхідне для проведення складних підводно-технічних робіт, підводного зварювання і різання, рятувальних і аварійно-рятувальних робіт, спеціальне водолазне спорядження, а так само спорядження яке задовольнить спортсменів, мисливців і любителів. Працюємо безпосередньо з виробниками по прямих контрактах, що дозволяє максимально використати знання колег для забезпечення Ваших запитів.

Апарати з відкритою схемою дихання ( АВМ 12 і ін.), з напівзамкненою і замкнутою схемою дихання (ребризери типу ІДА, Amphora та ін.), вентильоване водолазне спорядження (шолома, шланги і так далі), гідрокомбінезони і костюми сухого і мокрого типу, напівмаски, маски повнолицьові (ВМ 6, AGA, EXO-26), бендмаски (KMB).

Гідравлічний інструмент (Hycon) для проведення різних робіт під водою, телекеровані незаселені підводні апарати для підводного обстеження, підводна телефонна (дротяна) і (безпровідний) звукопідводний гідроакустичний зв'язок, манометри, прилади підводної навігації, глибиноміри, гідрографічні і портативні ехолоти, гідролокатори бічного огляду.

Здійснюємо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

ТОВ "Тетіс - Дихальні системи" надають широкий асортимент продукції відомих виробників ВАТ "КАМПО", AQUALUNG, BAUER - POSEIDON KOMPRESSOREN, SAAB SEAEYE, SMD - HYDROVISION, SEABOTIX, DIVEX, TECHNISUB, DECA TRELLEBORG, INTERSPIRO, RESON, TRITECH, CYGNUS INSTRUMENTS, WHITES, FIBRON, BROCO, OCEAN TECHNOLOGY SYSTEM, STANLEY INSTRUMENTS, HYCON і ряду інших.

Наші клієнти: Міністерство оборони України, Служба безпеки України, Міністерство надзвичайних ситуацій, Пограничні війська України, Внутрішні війська України, державні і приватні компанії і підприємства пов'язані з водолазною діяльністю.

КОМПРЕСОРА ВИСОКОГО ТИСКУ призначені для професійних водолазних організацій, аварійно-рятувальних служб і пожежних частин. Популярністю починають користуватися переносні компресори. Це дозволяє відмовитися від використання спеціалізованих компресорних приміщень, що стали швидше атрибутом минулого.

Компресори зовсім не потребують спеціально навченого персоналу, який би постійно стежив за ними, обслуговував їх. Також компресор не вимагає підготовки фундаменту, треба тільки мати для роботи невелику по площі поверхню, досить рівну і міцну, настільки міцну, щоб вона могла витримати його вагу. На відміну від ряду інших аналогів вони не вимагають спеціального охолодженні водою, оскільки блок має повітряний варіант охолодження, що дуже зручно. Мінімальну звукову дію, яку мають наші компресора, також має велике значення у ряді випадків, аналогічно - з вібрацією.

ТЕХНІЧНІ СИСТЕМИ ЗАХИСТУ АКВАТОРІЇ Захист об'єктів з боку акваторії представлений комплексом технічних засобів: РЛС, оптико-електронні системи, магнітометрія, сейсміка, гідроакустика, бонові загородження і ін. Вже сьогодні нам під силу спроектувати, і встановити ешелоновану систему захисту, засновану на різних фізичних принципах дії, з метою захисту від несанкціонованого проникнення на важливі державні об'єкти (АЕС, ГЕС, мости, порти, військово-морські бази і ін.) з суші і води.

Захист з боку прилеглих акваторій став актуальним у всьому світі, зважаючи на постійне зіткнення інтересів протиборчих сторін. А Україні, як морській державі, потрібно бути готовій до викликів сучасності. Тим паче, що щорічно кораблі ВМС України беруть участь в антитерористичних операціях, метою яких є запобігання захопленню транспортних морських засобів. У таких випадках необхідно застосовувати різну сучасну техніку, щоб забезпечити безпеку на увіреній ділянці акваторії.

З новітніми рішеннями в області захисту акваторій і покликаний познайомити відвідувачів наш сайт.

Будемо раді співпраці з Вами.