Ласти з відкритою п'ятою "Tusa Imprex Tri - EX SF - 6"

Лопать Мульти-Флекс, ласт TUSA Imprex Tri - Ex SF - 6, виготовлена з трьох різних матеріалів, зменшує стомлюваність, споживання повітря плавцем і забезпечує швидке і потужне плавання.

tusa1.jpg Конструктивні особливості:

Унікальна лопасть Мульти-Флекс складається з трьох різних матеріалів;
Внутрішня поверхня галоші покрита м'яким матеріалом, який полегшує надягання і зняття ласт, а також зменшує здавлення стопи;
Скіс лопасті в 20° забезпечує мінімальні витрати енергії в початковій фазі гребка;
Плавний перехід верхньої частини стопи в лопасть ласти ефективно задіює енергію руху стопи;
Ефективність без втрат енергії забезпечує мінімальну витрату повітря і мінімальну уставаемость плавця.
У 1993 році компанія TUSA представила на світовому ринку ласти SF - 7700 Imprex. В результаті застосування двох різних матеріалів, ці ласти мали потужний поштовх, створюючи спрямований потік води уздовж лопаті. З моменту появи у продажу ласт Imprex, ними стали користуватися близько 600000 дайверів у всьому світі. Ласти Imprex є безумовним лідером серед пластикових ласт.
Тепер, через 10 років ласти отримали своє нове втілення. У новому поколінні ласт Imprex - ластах Imprex Tri - Ex, використовуються 3 різні матеріали. Перший - це жорсткий матеріал бічних ребер, що ефективно перетворює енергію маху ноги в рух вперед. Другий - це матеріал лопаті (матеріал середньої жорсткості), який збільшує тунельний ефект. Третій - це м'який матеріал галоші, комфорт надягання, що забезпечує, ласт.
Конструктори ласт застосували принцип скошеної лопаті, як це було зроблено в ластах SF - 8, що забезпечує сильний поштовх при невеликому маху ногою.

Ласти SF - 6 показують кращі результати тесту по витраті повітря плавцем.

Традиційні ласти

Ласти SF-6