Titan LX

Регулятор TITAN був розроблений в 1997 році. Базуючись на механізмі регулятора COUSTEAU, що добре зарекомендував себе, він став зразком компактного мембранного редуктора.

Регулятор має збалансований мембранний механізм, що забезпечує стабільні характеристики незалежно від тиску у балоні. Використання в конструкції деталей меншого розміру дозволило значно зменшити тертя і підвищити надійність роботи механізму.
Мінімальний опір диханню, стабільний по усьому циклу вдиху, досягнутий за рахунок застосування системи інжектування повітряного потоку 1-го ступеня AIR TURBO (обладнані два виходи низького тиску). Спеціальний полімерний матеріал покриття тарілки клапана високого тиску збільшує його термін служби і надійність. У регуляторі TITAN є можливість регулювання настановного тиску. TITAN відрізняється винятковою легкістю дихання і мінімальними розмірами. Модифікацією регулятора 1-го ступеня TITAN є TITAN D. Цю модифікацію переважно вибрати для занурень в холодній або забрудненій воді. Пружина і діафрагма першого ступеня повністю ізольовані від довкілля спеціальною сухою камерою, а тиск передається на робочу мембрану через жорсткий штовхальник.
Регулятор має чотири виходи середнього тиску з приєднувальним різьбленням 3/8" і один вихід високого тиску з приєднувальним різьбленням 7/16". З'єднання регулятора з балоном може здійснюватися як за допомогою з'єднання DIN, так і з'єднання YOKE. Форма регулятора і напрям портів середнього і високого тиску підібрані так, щоб забезпечити максимальну зручність в трасуванні шлангів.

Входить до складу наступних комплектів регуляторів:

TITAN – для занурень при температурі не більше 10°С
TITAN GLACIA (ARCTIC) – для занурень в холодній воді

 
titan2
 
titan3 titan4