Телекеровані підводні апарати

Води океану найменш вивчені людиною, оскільки тут криється величезна сила і руйнівний тиск. Тільки підводні апарати надали людству нові можливості для вивчення водного світу.

На сьогодні у світі існує не мала кількість різних підводних апаратів. Усі вони дуже різні по своїй конструкції і призначенню. Є підводне устаткування малих розмірів з невеликою вагою, а є такі, що їх можна порівняти з великими суднами.

Зараз найкращими машинами для вивчення океану вважають телекеровані підводні апарати. Їх також називають роботами, оскільки управління таким устаткуванням здійснюється спеціально навченим оператором або групою операторів, які перебувають на борту дослідницького судна.

Наша компанія продає телекеровані підводні апарати різних моделей.

Купити підводне спорядження у нас можна для різних цілей таких, як: обачні роботи, підняття з морського дна великих предметів, підтримка окремих видів робіт в нафтогазовому комплексі, розмінування дна, науково-дослідні роботи, археологічні дослідження, рятувальні роботи, пошук затонулих кораблів та ін.

Наше устаткування має кращі технічні характеристики і надійність. Ми співпрацюємо з провідними виробниками підводного устаткування, маємо відлагоджену систему постачань, тому в кротчайшие терміни доставляємо необхідні апарати.

ПІДВОДНІ АПАРАТИ "ОБЗОР-150"

ПІДВОДНІ АПАРАТИ "ФАЛКОН"

ПІДВОДНІ АПАРАТИ "ТАЙГЕР"

 

 

Дихальні апарати
Водолазне спорядження і устаткування