Випрямляч для підводного зварювання і різання ВД-309

Зварювальний випрямляч ВД-309 призначений для ручного дугового зварювання, електрокисневого і екзотермічного різання під водою штучними електродами типу ЕПС-52, ЕПР-1, ЕТС-1, а також будь-якими іншими електродами, призначеними для зварювання і різання під водою на постійному струмі (DIVEX, BROCO, OXYLANCE, ARCAIR і т.п.).

vd309Для підвищення надійності запалення зварювальної дуги під водою і компенсації падіння напруги в зварювальному кабелі робоча напруга випрямляча збільшена до 35 В. Випрямляч забезпечує зварювання і електрокисневе різання на глибині до 20 м і екзотермічне різання на глибині до 60 м.
Випрямляч відрізняється простотою, надійністю, невеликою вагою і мобильостью.Надійність випрямляча досягнута за рахунок використання мідних обмотувальних дротів, ізоляційних матеріалів фірми Du Pont і відмови від рухливих обмоток.
Зварювальний струм плавно регулюється в одному діапазоні за допомогою механічного переміщення магнітного шунта. Оригінальний механізм шунтового регулювання різко зменшує час, необхідне на зміну режиму зварювання.Технічні характеристики

Номінальна напруга живлячої мережі, В

380, 3 фази

Первинний струм

32 А

Первинна потужність

21 кВа

   

Номінальний зварювальний струм

300 А

Межі регулювання зварювального струму

60-300 А

Корисне навантаження

40%

Номінальна робоча напруга

35 В

Напруга холостого ходу

72 В

   

Маса, кг

86 кг

Довжина

71 см

Ширина

44 см

Висота

58 см