Утеплювачі і водолазна білизна

Засоби пасивного теплозахисту призначені для оберігання тіла водолаза від переохолодження при зануренні і роботі у воді з низькою температурою. Традиційним теплозахисним одягом вважається вовняна водолазна білизна, що включає светр, рейтузи, феску, панчохи, шкарпетки і рукавички. Водолазна білизна, а також хутряні шкарпетки використовується практично з будь-яким видом водолазного спорядження і тривалий час було єдиним засобом захисту водолаза від холоду.

При усіх своїх відмінних теплозахисних властивостях вовняна білизна має і ряд недоліків.

По-перше, така білизна має досить великий об'єм, що надає зайву плавучість водолазові і утрудняє рухи. При роботі в просторій сорочці трьохболтового вентильованого спорядження це не створює особливих незручностей, проте сучасні гідрокомбінезони "сухого" типу мають істотно менший об'єм.

По друге, при намоканні теплозахисні властивості шерсті різко знижуються.

По трете, вовняна білизна має низьку механічну міцність і, відповідно, недовгий термін служби.

Нарешті, використання вовняної білизни з сучасними гідрокомбінезонами, що мають водонепроникну блискавку, відгукнеться попаданням ворсинок білизни в замок блискавки і виходом блискавки з ладу.

Але прогрес не коштує на місці - розвиваються нові технології, з'являються нові дешевші матеріали і на зміну традиційній водолазній білизні приходять синтетичні утеплювачі на основі сучасних матеріалів.

Утеплювач є суцільнокроєним комбінезоном із застібкою-блискавкою. За теплозахисними властивостями утеплювачі відповідають одному комплекту вовняної водолазної білизни, а деякі моделі навіть перевершують його.

ТОВ "Тетіс-дихальні системи" представляє широкий діапазон засобів пасивного теплозахисту, таких як вовняну водолазну білизну і утеплювачі провідних виробників світу.

УТЕПЛЮВАЧІ THINSULATE

УТЕПЛЮВАЧІ WHITES