Тепловідбивні костюми

Костюми тепловідбивні – один з кращих сучасних захисних засобів.

Їх роль досить велика: вони захищають тіло людини від дії високих температур, які можуть безліч разів повторяться, від випромінювання тепла, витікаючого їх палаючого вогню. Костюми тепловідбивні використовують також як захист від води і ПАВ під час гасіння полум'я або проведення різного виду робіт, пов'язаних з будівництвом або аварійними ситуаціями.

Костюми тепловідбивні складаються з цілого набору засобів : куртки, брюк, рукавиць (на три пальці) або рукавичок, капюшона і гамаші.

У нашій компанії в наявності є різні види тепловідбивних костюмів. У нас можна купити ізолюючий хімічний костюм Рятувальник-2У, спеціальний костюм Захисник, тепловідбивний костюм Індекс-3, термо-газозахисний костюм, термозащитный костюм.

Костюми тепловідбивні усіх видів слід одягати поверх трикотажної білизни, або спеціального робочого одягу.

ТОК-200 забезпечує захист від теплових дій: при температурі зовнішнього середовища до 200 0С і теплової дії вогню густиною до 18 кВт/м2, короткочасного (не більше 20 с) контакту з відкритим вогнем, а також від води, поверхнево-активних речовин, нафти, нефтопродуктов і інших речовин.

Вага комплекту - не більше 8 кг.

Комплектність: сумка для зберігання, куртка з мішком, комбінезон, капюшон з ілюмінатором, рукавиці на три пальці, бахіли, паспорт, керівництво по експлуатації.

Захисний одяг пожежника
Балони