Універсальний електродотримач BROCO BR - 22

Універсальний електродотримач BROCO BR - 22 призначений для виконання як зварювання, так і різання під водою.

br22 Клапан подання кисню утримувача забезпечує подання великого потоку кисню. Спеціальна форма руків'я і її мала вага знижують втому передпліччя водолаза. Для більшої міцності і хорошої електричної ізоляції корпус утримувача виконаний з пластика, армованого пасмами скловолокна. Кисневий клапан електрично ізольований від утримувача електроду спеціальною гумовою муфтою.
Конструкція затискної муфти запобігає можливості забруднення внутрішніх порожнин піском, шлаком і тому подібне
Усі внутрішні частини виконані з латуні для запобігання електролізу і великому терміну служби.
Проста конструкція електродотримача забезпечує його просте розбирання і технічне обслуговування.
Легко загвинчувана муфта надійно фіксує цанги різних розмірів для установки майже усіх існуючих типів електродів для підводного зварювання і різання.
Для закріплення електродів діаметром, 3.20 мм (1/8"), 3.97 мм (5/32"), 4.76 мм (3/16"), 6 мм (1/4") використовуються спеціальні цанги.

BR-22 складається з наступних основних вузлів:

Розбірне руків'я із стекловолоконного пластика, кисневий клапан з важелем, штуцер для під'єднування кисневого шланга, накидна муфта цанготримача, змінна цанга.

Змінні цанги різного діаметру дозволяють використати BR - 22 як c електродами для екзотермічного різання (6.4, 9.5 мм), так і із зварювальними електродами (3.2, 4.0, 4.8 мм).

Легко загвинчувана муфта запобігає попаданню бруду, піску і шлаків всередину BR - 22, надійно фіксує цанги і дає можливість водолазові швидко і самостійно зробити зміну електроду під водою.

Ресурс накидної муфти - приблизно 150-200 електродів, ресурс цанги - 20-30 електродів.

Комплекти запасних частин

Існують два комплекти запасних частин для електродотримача BR -22: великий (артикул SPK - C) і малий (артикул SPK - M).

У великий комплект входять практично усі складники електродотримача.

У малому комплекті є запасні цанги, пластикові болти і гайки, шток кисневого клапана, словом усе, що в першу чергу вимагає заміни в процесі робіт.

Змінна цанга з прокладенням - артикул ТА22хх (наприклад, ТА2214 для цанги 6.4 мм (1/4"), ТА2238 для цанги 9.5 мм (3/8")).

Облаштування електродотримача BR - 22

 
221