Захисні костюми від компанії ANSELL

АльфаТек (Трельчем), Мікрогард, Мікрочем

Шведська компанія Ansell, ТМ "AlphaTec", "TRELLCHEM", "MICROGARD", "MICROCHEM" вже більше 100 років підряд є лідером в області амортизації, герметизації і ефективного захисту різних сфер людської діяльності. Завдяки передовим технологіям, доступним цінам і якісному обслуговуванню клієнтів фірма має власні представництва в 40 країнах світу.

"Тетіс - Дихальні системи" активно співпрацює з компанією «Ansell», реалізовуючи захисні костюми для пожежників. Нашим основним завданням є гідна підтримка репутації компанії, а також ефективне просування шведської продукції на українському ринку. Тому Ви можете купити Анселл високого якості.

Під час проведення рятувальних робіт кожен пожежник, окрім теплового випромінювання, випробовує вплив багатьох небезпечних чинників на зразок радіації, шкідливих газів, кислот і інших хімічних речовин. Тому його спецодяг повинен давати різку відсіч небезпеці, а це в першу чергу залежить від хорошого матеріалу, герметичності, високого температурного режиму і зручної фурнітури. Продукція відповідає усім європейським стандартам і потрібним характеристикам, а значить - забезпечує пожежникові надійний захист в аварійних ситуаціях.

Залежно від виду пожежі, умов праці, оперативно-тактичних завдань і стійкості ми пропонуємо широкий асортимент захисних костюмів "Ansell": від звичайнісінького гумового одягу до тепловідбивного комплекту для пожежників (СТРУМ-200)

Захисний костюм для роботи в хімічному середовищі

Як відомо, існує безліч різних робіт, пов'язаних з безпосереднім контактом з хімічними речовинами. Небезпеку такої роботи звичайно ж розуміють усі, тому був розроблений спеціальний костюм хімічного захисту – Анселл. Це спеціальний одяг для роботи в хімічному середовищі. Ці костюми хімзахисту використовують також у випадках ліквідації різних катастроф, пов'язаних як з виробництвом, так і із забруднення довкілля, надалі яких сталися викиди токсичних газів або рідин.

Матеріал захисного костюма зроблений з високоміцної тканини із спеціально розробленого волокна. Матеріал не пропускає у всередину анселла токсичні речовини, але в той же час сприяє кругообігу повітря всередине костюма.

Наша компанія пропонує костюм хімзахисту купити за гуртовими цінами різних видів. Наші фахівці допоможуть Вам підібрати потрібний варіант захисного костюма.

Захисні костюми "ТРЕЛЛЧЕМ"

Захисні костюми
"AlphaTec" АЛЬФАТЕК

Захисні костюми "МІКРОЧЕМ"

Захисні костюми "МІКРОГАРД"

ТЕПЛОВІДБИВНИЙ КОМПЛЕКТ

ЗАХИСНИЙ КОСТЮМ ПОЖЕЖНИКА

 

 

Сучасний захисний одяг пожежника
Тепловідбивні костюми
Пожежне устаткування