Гідрокостюми VIKING

Гідрокостюми VIKING випускаються з еластичної міцної натуральної гуми двох типів: щільністю 1000 г/м2 (моделі серії PRO 1000) і 1500 г/м2 (моделі серії HEAVY DUTY). Обидва типи мають посилення в районі плечей і колін. Крім того, кожен тип гідрокомбінезонів має модифікацію WIDE (збільшена ширина плечей, пояса і штанин).

Гідрокомбінезони серії HEAVY DUTY і PRO 1000 мають модифікації для вентильованого спорядження і для використання з водолазними шоломами з дихальним автоматом. Гідрокомбінезони для вентильованого спорядження не мають клапанів (що труїть і піддування). Крім того, на гідрокомбінезонах встановлена блискавка підвищеної міцності.
Окремо можна виділити гідрокомбінезони серії PRO 1000 MILITARY, призначені для використання військовими і спецслужбами. Гідрокомбінезони цього типу випускаються тільки чорного кольору, мають немагнітну блискавку і додатково можуть комплектуватися немагнітними клапанами, що мають низький рівень акустичного шуму.
У стандартній комплектації пропонуються два гідрокомбінезони серії PRO 1000. Один з гідрокомбінезонів має шийний латексний обтюратор, інший - вклеєний неопреновий шолом. Обидва гідрокомбінезони мають латексні манжети серії PRO. Інші гідрокомбінезони поставляються в комплектації за замовленням клієнта. Є можливість вибору латексного шийного обтюратора або одного з п'яти шоломів.

 
viking