Рятувальний дихальний апарат SPIROSCAPE НР 10/НР 15

Spiroscape Emergency Escape Breathing Device (EEBD) використовується для виходу з димового або токсичного середовища. Він зазвичай використовується на судах і в промислових об'єктах і може використовуватися як рятувальне устаткування у будівлях.

Пристрій розрахований на час використання 10-15 хвилин і має циліндр місткістю 200 бар, 3 л.

Як тільки він дасть, користувач може зосередитися на евакуації. Це стало можливим завдяки унікальному клапану, який автоматично відкривається, коли циліндр порожній. Ця функція усуває ризик задухи. Апарат SPIROSCAPE забезпечує безперервне подання повітря впродовж 10 - 15 хвилин.

При припиненні подання повітря вентиль на капюшоні відкривається автоматично, після чого користувач зможе дихати атмосферним повітрям, не знімаючи капюшон. Цей механізм гарантує, що користувач не задихнеться, якщо втратить свідомість, із-за зупинки подання повітря. Якщо перекрити подання повітря вручну, користувач може не знімати капюшон під час навчання, або під час очікування. Повітря у балоні повинне відповідати вимогам стандарту EN 12021, він не повинен містити маслянистих і шкідливих речовин, а також повинен мати низький рівень вологості.

Окрім огляду циліндрів, пристрій не вимагає обслуговування і не вимагає профілактичного обслуговування. Циліндр слід посилати для періодичної перевірки з інтервалами відповідно до національних правил, найбільш поширений інтервал кожні 5 років.

Технічні характеристики

Стандарт EN 1146, ISO 23269-1, 2014/90 / ЕС, CE 89/686 / EEC
Матеріал

Капюшон - полірований ПВХ

Мішок - поліамід з ПВХ покриттям

З'єднання Голівка циліндра - M18
Розміри: 500 x 230 x 130 мм
Розміри з упаковкою:

530 x 240 x 140 мм

Вага: 4,8 кг (порожній циліндр)

 

Особливості пристрою:

Унікальний автоматичний клапан усуває ризик задухи

Унікальна запатентована система подання повітря максимізувала тривалість і мінімізує простір

Дуже гнучкий шийний ущільнювач полегшує надягання і зручність носіння

Тиха система подання повітря дозволяє здійснювати голосовий зв'язок

Сумка з ременем для перенесення

Система автозаповнення дозволяє швидко і легко заряджати циліндри