Гідрокомбінезони і гідрокостюми

Високі фізична активність і працездатність людини в умовах водного середовища багато в чому залежать від міри комфорту, який може забезпечити те або інше водолазне спорядження. Окрім дихальних апаратів у формуванні умов для нормального функціонування організму важливу роль грають засоби ізоляції від води.

Перший водолазний костюм

М'який скафандр - був придуманий Леонардо да Вінчі для проведення підводних робіт, а точніше, для установки корабля на якір. За задумом Леонардо для цих цілей під воду повинні були спускатися водолази. Водолаз мав би повну свободу дій під водою.

Система дозволяла знаходитися під водою необмежений час. Костюм мав бути з водонепроникної шкіри. Він повинен був мати велику нагрудну кишеню, яка заповнювалася б повітрям для збільшення об'єму. Це полегшувало б підйом водолаза на поверхню. На обличчі була маска із скляними лінзами.

Гідрокомбінезони і гідрокостюми забезпечують захист тіла водолаза від безпосередньої дії води при зануренні і виконанні робіт під водою. У гідрокомбінезонів верхня частина (куртка) і нижня (штани) виготовлені як єдине ціле, у гідрокостюмів - окремо.

Для виготовлення гідрокомбінезонів використовуються як щільні гумовотканинні матеріали, так і пористі (комірчасті). Гідрокостюми, як правило, виготовляються з пористих матеріалів. Пористі матеріали мають значно більш високі теплозахисні властивості, проте вони менш міцні в порівнянні з прогумованими тканинами.

ТОВ "Тетіс-Дихальні системи" пропонує широкий вибір гідрокомбінезонів і гідрокостюмів провідних світових виробників.

АИСЛЕНД

ГКН-5 ГКН-7

БАЛАРЕС

БАЛАНС-КОМФОРТ

ГУДЗОН

САФАГА

ALASKAN

АЛАСКАН

АРКТИК

VIKING

WHITES

Про нас
Захисний одяг для пожежників