Тепловізори

Компанія "Тетіс-Дихальні системи" - офіційний представник FLIR Commercial Systems, Inc (США, Каліфорнія) в Україні по протипожежному напряму готова надати додаткову необхідну інформацію.

Сучасні пожежні машини у багатьох країнах оснащені портативними ручними тепловизорами, іноді на стрілу встановлюють стаціонарну інфрачервону камеру. Вони допомагають пожежникам орієнтуватися, безпомилково виявляти вогнища займань, знаходити людей в задимлених приміщенням і швидко приймати рішення. Ці прилади допомогли врятувати життя сотень людей. У Україні пожежні розрахунки доки не настільки добре оснащені сучасними засобами допомоги при пожежі, але у великих містах, тепловізорами FLIR почали оснащувати пожежників.

Тепловізор FLIR — незамінний помічник у боротьбі з пожежами, він допомагає швидко визначити вогнище займання і міру пожежі, спланувати дії з ліквідації вогню і врятувати життя людей. Кожна пожежна частина просто зобов'язана мати такий інструмент оперативного реагування і допомоги при пожежах.

Тепловізор FLIR K1

Flir K1

Тепловізор K2

Тепловізор K33

Тепловізор K45

Тепловізор K53

Тепловізор K55

Тепловізор K65

Тепловізор KF6

Тепловізійні комплекти FLIR
для повітряної термографії

 

 

 

 

FLIR

 

 

Тепловідбивні костюми
Пожежне устаткування