Наше підприємство "Універсальні Дихальні Системи"

  Початком нашої діяльності вважається 2005 рік. У липні в Україні відкрилося офіційне представництво заводу "КАМПО" - лідера з виробництва дихальних апаратів для пожежників, водолазів, космонавтів на просторах колишнього Союзу. Підприємство так і назвали ТОВ "Дихальні системи". У витоків створення компанії стояли люди, що присвятили усе своє життя боротьбі з вогнем. Це офіцери запасу - фахівці найвищого класу, яким не з чуток відомі усі проблеми людини, що йде на боротьбу із стихією. Напрям роботи був вибраний що відповідає: забезпечення протипожежним, аварійно-рятувальним устаткуванням і спорядженням загонів МНС. З самого початку роботи компанія зарекомендувала себе як надійний партнер - постачальник висококласного практичного спорядження і устаткування в МНС, Міністерство оборони, об'єктові частини. За нашими Технічними умовами був створений бойовий одяг пожежника найвищої міри захисту, який відмінно зарекомендував себе в реальних умовах і успішно експлуатується в усіх регіонах України.

На другому етапі розвитку в 2007 році сталося розширення сфери діяльності підприємства. Виділений два нові напрями: перше - постачання професійного водолазного спорядження і устаткування, інструментів для робіт під водою (АВМ, підводний зв'язок, підводна навігація). Нам зараз під силу постачання від найпростішого гідрокостюма, до новітнього важкого водолазного спорядження, устаткування для забезпечення робіт під водою, медичного обслуговування спусків. А також цільове постачання незаселених телекерованих апаратів для виконання конкретних робіт замовника, практично незалежно від глибини таких. Тому наше устаткування для роботи під водою, а саме АВМ, підводний зв'язок, підводна навігація і інше має великий попит у користувачів.

Друге - проектування, постачання, монтаж і обслуговування систем фізичного захисту об'єктів з води і суші. Це різні за фізичним принципом дії (оптико-електронні, магнітометричні, радіолокації, сейсмічні, гідроакустичні і інші) системи, які ставлять непереборний бар'єр по периметру об'єктів, що охороняється, на шляху недоброзичливців. Основною особливістю цього напряму є робота з об'єктами, які, через обставини, що створилися, вимушені захищати підходи з моря або будь-якої іншої акваторії. Це порти, якірні стоянки кораблів, атомні електростанції, стратегічні мости і ін. В цьому напрямі нами і нашими колегами накопичений величезний досвід.

Оскільки діяльність підприємства стала нерозривно пов'язана і з водними об'єктами, в травні 2009 року до назви фірми приєднали ім'я грецької богині моря. Зараз наша назва звучить як "Тетис - Дихальні системи".

У 2014 році ТОВ "Тетис - Дихальні системи" оголосила, що стає унікальною українською компанією і продовжить свою самостійну діяльність в Україні під брендом "Тетіс - Дихальні системи".

Універсальні Дихальні Системи буде представлена в Україні трьома напрямами:

  • постачанням водолазного спорядження
  • комплектацією протипожежного устаткування
  • організація проекту і монтаж засобів фізичного захисту об'єктів.

З 2017 року ТОВ «Тетис - Дихальні системи» продовжує свою самостійну діяльність в Україні під брендом Універсальні Дихальні Системи.

Компанія "Універсальні Дихальні Системи" продовжить реалізацію усіх поточних проектів і роботу з клієнтами. Сьогодні ми можемо говорити про динамічний розвиток усіх напрямів. Пожежникам ми можемо запропонувати величезний вибір бойового спорядження - від карабіна, пояса, чобіт, шоломів, бойового одягу, костюмів захисту, для різних областей діяльності МНС, до захисних дихальних апаратів на стислому повітрі. Вони мають високу безпеку, якість, кращі технічні характеристики і привабливий дизайн. Навіть найвимогливіший споживач оцінить належним чином устаткування з такими властивостями. Про це свідчать численні дипломи і нагороди, отримані на виставках і конкурсах. Але найціннішою нагородою є позитивні відгуки самих рятувальників, які комфортніше і безпечно себе почувають в надійному устаткуванні під час виконання складної і небезпечної роботи. Гнучкість комплектації дозволяє споживачеві підібрати апарат і комплектуючі, які чітко відповідатимуть його потребам і не переплачуватимуть за уявні переваги. Продукція притягнула увагу фахівців МНС і була випробувана в реальних умовах у восьми обласному МНС України, отримавши при цьому позитивні відгуки.

Універсальні Дихальні Системи на увесь асортимент своєї продукції надає гарантію на термін не менше 12 місяців. При цьому на окремий вид устаткування, наприклад редуктори, надається гарантія на увесь період експлуатації.

Універсальні Дихальні Системи здійснює свою роботу безпосередньо в тісному контакті з виробниками по прямих контрактах, що дозволяє максимально використати знання колег для забезпечення Ваших запитів.

Для того, щоб устаткування постійно перебувало в робочому стані з повною готовністю до його застосування, треба здійснювати своєчасне і якісне його обслуговування. До нашому консультаціям прислухаються фахівці, що займаються захистом особливо важливих державних об'єктів з розділу "водолазне спорядження", заміських VIP-объектов, дачних ділянок. Вони використовують наш технічний супровід для кожного виду проекту по будь-якому з об'єктів. Ми підходимо до охорони об'єкту комплексно, тобто, застосовуємо одночасно декілька систем різного призначення. Такий підхід дає можливість повністю закривати усі шляхи до об'єкту, який знаходиться під охороною, на який надалі проникнути практично не можливо. Ми постійні учасники усіх спеціалізованих виставок.

Ми залишаємося постачальниками на ринку України таких відомих компаній, як ANSELL (Швеція), AQUA LUNG (Франція), BAUER COMPRESSOREN GmbH (Німеччина), KIRBY MORGAN (США), FLIR (США), CORTLEND Fibron BX Limited (Великобританія).

Підводні апарати