Ліхтарі ADALIT

Компанія "Тетіс-Дихальні системи" - офіційний представник ADARO TECNOLOGIA SA (Іспанія) в Україні пропонує купити в Україні, застосувати в експлуатацію професійні високонадійні вибухозахищені лампи і ліхтарі ADALIT.

Головна мета ADARO – не втратити із виду цінності молодої компанії з більш ніж 100-річним досвідом. Інновації і розвиток упродовж більше століття. Продукція ADARO утілює в собі найвищі стандарти якості, інновації і сучасні технології.

Заснована в 1901 році, ADARO почала робити безпечні переносні torches - ліхтарі для гірничодобувного бізнесу, в подальші роки розширившись до інших секторів, таких як пожежогасінню і промисловість в цілому.

Нині ADARO є однією з провідних компаній у світі, що виробляють професійні високонадійні вибухозахищені лампи і ліхтарі, які прекрасно допомагають справлятися з рішенням поставлених завдань як при ліквідації пожеж і займань, так і застосуванню у вибухонебезпечних середовищах. Разом ми прагнемо підвищити ваші можливості, пропонуючи найоптимальніші рішення для використання в області пожежогасінні, шахтах і тунелях, промисловості, поліцією і військовими.

Досвід ADARO дозволяє проектувати, розробляти і робити продукцію високої якості, яка відповідає найвищим вибухобезпечним європейським стандартам ATEX. Ліхтарі мають сертифікати ATEX FLAMMABLE LIQUID ZONE 0, 1, 2 і ATEX FLAMMABLE DUST ZONE 20, 21, 22.

ЛІХТАРІ ПЕРЕНОСНІ (ІНДИВІДУАЛЬНІ)

Ліхтар пожежний ADALIT-L-3000

Ліхтар пожежний ADALIT-L-3000 POWER

Ліхтар промисловий ADALIT-IL-300

Ліхтар промисловий ADALIT IL-3 / 3R

ЛІХТАРІ РУЧНІ (НА ШОЛОМ)

Ліхтар пожежний ADALIT L-5+ / 5R+

Ліхтар пожежний ADALIT
L-5 POWER / L5R POWER

Ліхтар промисловий ADALIT-L1

Ліхтар пожежний ADALIT L-10

Ліхтар пожежний ADALIT-L20

Ліхтар пожежний ADALIT-L30

ЛІХТАРІ (ПІД ПРЯМИМ КУТОМ)

Ліхтар пожежний
(під прямим кутом) ADALIT-L90

Ліхтар пожежний
(під прямим кутом) ADALIT-L90 POWER

ЛІХТАРІ З СИСТЕМОЮ SICS

Ліхтар гірничопромисловий (шахтний) ADALIT-L50+

Ліхтар гірничопромисловий (шахтний) ALFA WL

РУЧНІ (ГРУПОВІ) ЛІХТАРІ

Ліхтар пожежний ADALIT L-5000 Z0-Z1

Ліхтар пожежний ADALIT L-5000