Балони для підводного плавання Faber

Італійська компанія FABER є видатним європейським виготівником сталевих балонів для дайвінгу. Використання високоякісних матеріалів, сучасні технології, система контролю якості виробництва на усіх етапах - усе це дозволило FABER добитися всесвітнього визнання.

балони для підводного плавання faber FABER випускає балони для підводного плавання відповідно до вимог різних міжнародних і національних стандартів. Балони, що поставляються в Росію, відповідають вимогам ГОСТ-Р, мають сертифікат відповідності № РОС IT.АЯ04.В11984 і дозвіл Держміськтехнагляду РФ на застосування № РРС 03-8958.

Балони FABER виготовлені з хромомолібденової сталі, що має високу міцність і корозійну стійкість. Зовні балони покриті цинком і поліуретановою або поліефірною плівкою.

Балони забезпечуються ергономічною ручкою із спеціально підібраного полімерного матеріалу для забезпечення зручності перенесення.
Усі балони для підводного плавання FABER комплектуються гумовим черевиком, що значно полегшує їх зберігання і транспортування. Горловина балонів має різьблення М25х2 ISO для установки вентиля. Балони можуть комплектуватися вентилями AQUALUNG різних типів : з одним виходом Z -образним, і з двома виходами V - образні. Усі вентилі виготовляються з високоякісної латуні, що має надзвичайно малий зміст домішок. Усі вентилі захищені багатошаровим покриттям і зовні хромовані. Вентилі можуть використовуватися для тисків до 230 панів (варіант YOKE) або 300 панів (варіант DIN). Для використання у варіанті YOKE вентилі мають ввертную вставку, яка віддаляється при переході від стандарту YOKE до DIN. Механізм вентиля сконструйований таким чином, що забезпечується плавне наростання тиску в камерах високого тиску, що забезпечує довший термін служби клапанів вентиля і регулятора 1-го ступеня.

Крутень виконаний з м'якого матеріалу, здатного гасити удар. Шестигранна форма його основи полегшує зняття крутня при проведенні профілактичних робіт.
балони для дайвінгу балон дял підводного плавання
 

Технічні характеристики

Місткість, л

Робочий тиск,
кгс/см2

Діаметр, мм

Довжина, мм

Маса, кг

10

232

171

570

11,9

12

232

204

520

15,2

15

232

204

615

18,6

18

232

204

650

21