Sea Quest Black Diamond

Жилет типу "крило", повітряна камера якого розташована на задній стороні жилета, що забезпечує кращий контроль положення водолаза під водою в горизонтальному положенні, а також надає більше вільного місця для кріплення аксесуарів. Підкладка, що відстібається, під спину забезпечує доступ до отворів в спинці для установки спарки. По додатковому замовленню компенсатор Black Diamond може бути оснащений комплектом ременів для кріплення двухбалонного апарату, набором брасовых ременів. Запатентована саморегулирующая система перерозподілу навантаження на поперек SLS забезпечує максимальний комфорт і підтримку попереку як під час занурення, так і під час пересування по суші.
Жилет забезпечений трьома стравлюючи-запобіжними клапанами верхній, два нижніх.
Вантажна система комбінована, складається з кишень для вантажів, що не скидаються, у верхній частині спини і вантажної системи Sure - Lock™, що вміщує до 14.5 кг вантажів, що швидко скидаються.
Жилет обладнаний п'ятьма зігнутими D - кільцями з нержавіючої сталі для кріплення додаткових аксесуарів, трьома кишенями різного об'єму.

 
sea_q_pro_diam