Судновий водолазний комплекс

Суднові водолазні комплекси розміщуються на судах, катерах, плавбазах і інших плавзасобах.


Основне устаткування суднового комплексу:

• барокамера;

• система повітропостачання (компресори, балони - повітрозапобіжники, балони з киснем, трубопроводи високого і середнього тиску, повітророзподільні щити, замочна і регулювальна арматура і тому подібне);
• система забезпечення зв'язку (водолазна двохпостова і барокамерная телефонні станції);
• пульт подання повітря на двох водолазів з пневмоглибиномірами;
• зарядна панель для зарядки балонів дихальних апаратів

Як джерело стислого повітря використовуються компресори повітря високого тиску Bauer в морському виконанні. Окрім цього, повітряна система комплексу може під'єднуватися до штатних суднових повітряних магістралей високого або середнього тиску, при цьому для очищення повітря для дихання водолазів застосовується спеціальна система, що фільтрує.
Запаси повітря суднових комплексів забезпечують проведення водолазних робіт на глибинах до 60м у вентильованому спорядженні, проведення декомпресії у воді або барокамері, проведення лікувальної рекомпресії по усіх повітряних режимах "Єдиних правил безпеки праці на водолазних роботах" і "Правил водолазної служби ВМФ".
До складу суднового комплексу входять різні типи водолазного спорядження. Як правило, це два комплекти вентильованого водолазного спорядження і два комплекти легководолазного спорядження в шланговому або автономному варіантах.
Для забезпечення водолазних спусків і робіт в холодній воді до складу суднових комплексів може входити водолазне спорядження, що обігрівається.

mob-vod1

mob-vod1

mob-vod1

mob-vod1

mob-vod1