ADALIT представляє індивідуальний ліхтар під прямим кутом

ADALIT представляє індивідуальний ліхтар під прямим кутом

Щоб залишатися в авангарді технологій, Adaro має власний інженерно-конструкторський відділ, який рухається вперед, щоб забезпечити безперервний дизайн та технологічну еволюцію. У своїй лінійці 2023 року Adaro анонсує та представляє свій абсолютно новий легкий, компактний та потужний ліхтарик під прямим кутом. ADALIT L -90.

АДАЛИТ Л-90

Новий ліхтарик L-90 – це прямокутний. ліхтарик, спеціально розроблений для роботи у найскладніших умовах. Він поставляється у чотирьох унікальних версіях: L -90 і L -90 Power, що працюють від лужних батарей 3 AA, і L-90 R і L-90 RPower, що працюють від літій-іонної акумуляторної батареї за останніми технологіями. У L-90 і L-90 R використовується дві світлодіодні оптики LED Engine, призначені для роботи як точковий і прожекторний світильник, яким можна керувати одночасно або окремо. LED Engine може похвалитися 280 люмен із відстанню променя 235 метрів. L-90 P та L-90 RPower оснащені 3 світлодіодними оптичними елементами LED Engine, розробленими для поєднання чіткого сфокусованого точкового та смугового світла з 340 люменами та відстанню променя 265 метрів. Обидві оптики оснащені вбудованою системою підсвічування кроків, що висвітлює землю під час ходьби, тим самим підвищуючи безпеку користувача під час руху. Інноваційна кнопка увімкнення/вимкнення з підсвічуванням полегшує керування ліхтариком, оскільки він підсвічується або блимає, вказуючи на рівень ємності акумулятора та час роботи. Користувач знає автономність ліхтарика в будь-який момент і уникає ризику розряджання батареї у відповідальний момент.

Можна вибрати дві різні конфігурації інтенсивності світла: від 10 годин – у режимі високої інтенсивності – до 20 годин – у режимі економії заряду батареї у лужній версії. Конфігурація інтенсивності акумуляторної моделі становить від 4 до 18 годин. Під час будь-якого конкретного завдання оператор може вибрати найкращий компроміс між інтенсивністю світла та часом роботи без шкоди безпеці. Розроблений для безпечної роботи в галузях пожежної та промислової безпеки, ліхтарик містить міцну задню кліпсу для легкого кріплення до спорядження та має функцію швидкого заряджання від зарядного пристрою, може поставлятися з фотолюмінесцентною рамкою та магнітом. Ліхтар сертифікований відповідно до ATEX для Газової зони 0 щодо можливого впливу вибухонебезпечних газів та відповідає найвищим міжнародним стандартам безпеки.

Світлодіоди двигуна

LED Engine – це спеціальна світлова оптична система, розроблена для досягнення найбільш оптимальної продуктивності для будь-якого завдання. Система поєднує промінь точкового та прожекторного світла, інтегровані в один ліхтарик, з можливістю вибрати одну з функцій окремо або включити обидві одночасно для додаткової універсальності в будь-яких умовах. LED Engine може бути сконструйований з лінзою коліматора, яка використовується в L -90 для однорідного. світлового потоку, або з рефлекторною лінзою, вбудованою в L-90 Power для створення щільного променя з оптимальним периферійним освітленням.

Ступінчаста освітлення система

Система покрокового освітлення

Функція Step Lighting System – це функція освітлення, інтегроване в оптику LED Engine, яка дозволяє користувачеві розширювати поле зору та підвищувати безпеку користувача з кожним кроком. Промінь світла проектується прямо на землю, дозволяючи бачити та уникати прихованих об'єктів, які можуть нести ризик та травмування під час ходьби.